Pacer Yellow 18 AWG Wire Ferrule - 6mm Length - 25 Pack [TFRL18-6MM-25]
HomeStore
-65%
The Story
Yellow 18 AWG Wire Ferrule - 6mm Length - 25 Pack
Specifications:
  • Package Size: 25
  • Wire Size (AWG): 18
  • Insulation Color: Yellow
  • Ferrule Length: 6mm (0.24 in.)
  • Stripping Length: 8mm (0.31 in.)
Quick Guide (pdf)
Description
Specifications:
  • Package Size: 25
  • Wire Size (AWG): 18
  • Insulation Color: Yellow
Quick Guide (pdf)
Pacer Yellow 18 AWG Wire Ferrule - 6mm Length - 25 Pack [TFRL18-6MM-25] | Harbor Supply