RAM Mount 2" x 2.5" Rectangle Base w/1" Ball [RAM-B-202U-225]
HomeStore
-65%
The Story
RAM 2" x 2.25" Rectangle Base with 1" Ball
The RAM-B-202U-225 contains a 1" diameter rubber ball connected at right angles to a 2" x 2.5" rectangular base. This mount has pre-drilled holes at each corner of the base plate.
Material:
Powder Coated Marine Grade Aluminum
Ball Size:
1" Rubber Ball "B" Size
Note:
Description
Material:
Ball Size:
1" Rubber Ball "B" Size
Note:
RAM Mount 2" x 2.5" Rectangle Base w/1" Ball [RAM-B-202U-225] | Harbor Supply